• Tepelift Asansör
    Bakım, Servis, Etiketleme
    Proje, Revizyon, Yürüyen Merdiven Hizmetleri

Yapılarınız için ücretsiz keşif hizmetimizden sizde yararlanabilirsiniz. Hemen arayın veya Keşif Talebi formunu doldurun.

Bakım/Servis

Asansör arızası kabusuznuz olmasın. Asansör Yıllık Bakım Sözleşmesi gereği 7/24 sınırsız arıza desteği ile hizmetinizdeyiz.

Montaj

Profesyonel ekiplerce yapılan bir asansör montajı asansörünüzün ömrünü en az iki kat uzatacaktır. Uzman ekiplerimiz bu konuda hizmetinizdedir.

Modernizasyon

Modernizasyon hizmeti ile eski asansörleriniz teknolojik gelişmelere uyum sağlamış ve güvenlik, hız, verimlilik gibi konularda yenilenmiş olacak.

Etiketleme

Asansör TSE Etiketleri can ve mal güvenliğinizi korumak adına yapılan denetimler sonucu alınır. Tüm süreci sizin adınıza takip ederek asansör güvenliğinizi sağlamaktayız.


layout styles

Bakım/Servis 7/24 Kaliteli Kesintisiz Servis Güvencesi

Tepelift ayrıcalıklarının en başında, bakım anlaşması gereği 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti gelmektedir. Firmamız ile yapacağınız Asansör Yıllık Bakım Sözleşmesi gereği yıl içinde sınırsız arıza desteği vermekteyiz. Hızlı ve kolay ulaşılabilen ekiplerimiz ihtiyaç anında hemen lokasyona ulaşabilmektedir.

Sağlam Altyapı ile Hedefe Ulaşmak 

Tepelift Asansör periyodik asansör bakım hizmetleri başta olmak üzere asansör etiketlendirme, asansör arıza tespiti ve arıza onarımı, asansör montajı, asansör revizyonu, 7/24 servis hizmeti gibi asansör ile ilgili tüm hizmetleri sunmaktadır.


Montaj

Asansörlerinizin üretim kalitesi kadar önemli bir aşama olan montaj aşaması ehil ellerde ve güvenli bir şekilde yapılmalıdır. Mekanik ve elektronik aksamınız ne kadar iyi malzemelerden oluşursa oluşsun montaj işçiliği nitelikli değilse asansör ömrü ciddi oranda düşecektir. İyi bir montaj, asansörün randımanlı, emniyetli, güvenli ve uzun ömürlü olmasını sağlar, kazaların oluşturacak durumların önüne geçilmiş olur.

Modern, kaliteli günümüz standartlarına uygun ürün yelpazemiz ve uzman montaj/revizyon ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Montaj ile ilgili çalışmalarımızı müşterilerimizin isteklerine en uygun şekilde projelendirilip, bu projeye uygun olarak montajı tamamlayarak eksiksiz bir şekilde teslim etmekteyiz.

layout styles

layout styles

Modernizasyon Modernizasyon Neden Gerekli?

Şehirdeki binaların eskimesi ile birlikte bir kentsel dönüşüm ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu hareket kapsamında belli bir yaş üstü binalar yenilenmektedir. Ancak bu kapsamda değerlendirilmeyen eski binaların asansör yenileme ihtiyacı kapsamında modernizasyon çalışması yapılmaktadır. Her gün ihtiyaç duyduğumuz ulaşım gereksinimlerimizi karşılayan cihazlardır. Asansörleri güven içinde ve en iyi performansla kullanabilmemiz, sağlıklı işleyen servis ve modernizasyon süreçlerinin birbirleriyle ilişkili yürütülmesi sonucu gerçekleşmektedir.

Güvenliğinizi Yükseltin

Tepe Lift olarak müşterilerimizin güvenliği temel unsurumuzdur. Asansör üreticileri ve servis sağlayıcılarına getirilen temel standartlar bu konuda her zaman rehberimiz olmuştur. Binanızda ulaşım gereksiniminin en üst seviyede kesintisiz karşılanabilmesi önemlidir. 


Proje

Asansör firmaları, yeni yapılarda asansör yerleşim planına göre işlem yaparlar. Asansör yerleşim planının çıkarılması için söz konusu yapı incelenerek, kuyu derinliği, asansörün temel özellikleri de incelenerek projelendirilir.

Bu aşamada Tepe Lift olarak mühendis ekibimiz ile projelendirme hizmeti de vermekteyiz. Projelendirme hizmetimizin ardından istenirse montaj hizmeti de sağlayarak işinizin asansör kısmı ile ilgili tüm iş yükünü devralabiliriz. Böylece işinize daha rahat odaklanabilirsiniz.

layout styles